Ponuka práce > Inžinier kvality

Inžinier kvality

Náplň práce

Využite príležitosť pracovať v novovzniknutej medzinárodnej spoločnosti na pozícií Inžiniera procesov kvality a využite príležitosť kariérneho rastu.

Vašou náplňou práce bude :
- zabezpečovanie auditu kvality a výrobných procesov,
- hodnotenie a monitorovanie interných výrobných procesov na základe požiadaviek na kvalitu výrobkov,
- dohľad nad dosahovaním cieľov kvality,
- kontrola vyrobených produktov podľa medzinárodnej normy kvality a referenčných noriem,
- analýza a náprava prípadných nezrovnalostí týkajúcich sa materiálu alebo výrobných procesov,
- sledovanie plánu rozvoja procesov,
- zabezpečovanie dodržiavania akčného plánu výroby vyplývajúceho z auditov,
- podieľanie sa na vývoji nových výrobných procesov,
- znalosť ISO 9001 a jej implementácia,
- komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi,

Viac info na tel.čísle : 0911 013 906.

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:

- vzdelanie v odbore : elektrotechnické, technické,
- prax na pozícií minimálne 3 roky (v elektrotechnickom sektore)
- znalosť manažérstva kvality (IATF16949; ISO9001) a nástrojov na analýzu kvality,
- znalosť FMEA,PPAP metódami v autmotive sektore,
- znalosť LEAN princípov (Ishikawa, 5whys)
- anglický jazyk - B2 (slovom aj písmom)
- talianský jazyk - výhodou,
- znalosť základov štatistiky (MSA, Minitab)
- skúsenosť s používaním röntgenových prístrojov, multimetra a meracích prístrojov,
- skúsenosť s prácou v MS Office.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Trnava