Ponuka práce > Office Manager aj s možnosťou polovičného úväzku (min. 20 hodín týždenne)

Office Manager aj s možnosťou polovičného úväzku (min. 20 hodín týždenne)

Náplň práce

Hľadáme office manažéra/ku s nemeckým jazykom. Tvojou pracovnou náplňou by bolo:
- príprava zápisníc zo zasadnutí,
- sledovanie termínov stretnutí,
- správa archívov a zmlúv, správa dokumentov,
- personálna administratíva,
- marketing spoločnosti, podujatia pre zamestnancov a zákazníkov,
- správa vozového parku spoločnosti,
- spracovanie poistných udalostí,
- poštová agenda,
- ostatné administratívne činnosti.

Požiadavky

Ak spĺňaš nasledujúce požiadavky a daná pozícia ťa zaujala, pošli nám CV v nemeckom a slovenskom jazyku a radi ti povieme viac!

- znalosť nemeckého jazyka v ústnej aj písomnej forme (C1) nevyhnutnosťou,
- prax na pozícii office manažéra (asistenta/ky) min. 2 roky je podmienkou,
- počítačové zručnosti (MS office – Excel, Word, PowerPoint)
- príjemné vystupovanie, schopnosť efektívne argumentovať, veľmi dobré komunikačné zručnosti,
- stredoškolské/vysokoškolské vzdelanie (zameranie na financie alebo ľudské zdroje výhodou)

Pozícia je vhodná aj na polovičný úväzok- minimálne 4 hodiny denne (plat sa odvíja od úväzku)*

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva,
  • Plat: Od 1300 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka benefity, ktoré budú kandidátovi predstavené na pohovore.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)