Ponuka práce > Procesný inžinier

Procesný inžinier

Náplň práce

- vytváranie expedičných a baliacich predpisov pre výrobky do automobilového priemyslu (OE, OES a Aftermarket), podľa požiadaviek zákazníka, komunikácia so zákazníkom, schvaľovanie baliacich predpisov so zákazníkom,
- optimalizácia baliacich a expedičných procesov,
- zabezpečenie baliaceho materiálu od dodávateľov, vývoj s konštrukciou špecifických baliacich „lodičiek“ z PET materiálu, manažment reklamácií baliacich materiálov s dodávateľom,
- SAP evidencia baliacich materiálov, určenie množstva, základných dát pre systém SAP a plánovanie balenia,
- príprava baliacich a expedičných etikiet vo fáze vývoja, layoutu podľa špecifických požiadaviek zákazníka,
- návrh balenia pre prototypové a pred-sériové výrobky, ocenenie balenia pre sériovú výrobu,
- správa IMDS databázy a zavádzanie nových výrobkov, spolupráca pri PPAP schvaľovaní.

Požiadavky

- skúsenosti na podobnej pozícií sú výhodou
- komunikatívna znalosť anglického jazyka je podmienkou
- základná znalosť IS - SAP
- vodičský preukaz sk. B
- bezúhonnosť, komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, schopnosť pracovať pod časovým tlakom, zvládanie stresových situácií, tímová práca, spoľahlivosť a precíznosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - mesačné prémie 5%; DDP do výšky 3%; stravné lístky/finančný príspevok v hodnote 6,10 / 5,54 EUR ; odmeny pri životných a pracovných jubileách; systémové vzdelávanie; príspevok na dopravu; v prípade plnenia hospodárskeho výsledku - 13ty a 14ty plat
  • Miesto pracoviska: Doln? Kub?n