Ponuka práce > Elektrotechnický pracovník!!

Elektrotechnický pracovník!!

Náplň práce

Ak máš vyhlášku §22 a si samostatný elektrotechnik, ktorý rád pracuje s pomocou kolegu, zanechaj nám svoj životopis a my ťa budeme kontaktovať.

Práca vyžaduje cestovanie do iných okresov podľa zákazky.

Pracovná doba:
Pon-Pia 8:00-16:00

Náplň práce:
- montáž plošín, stropných zdvihákov a stoličkových výťahov na odstraňovanie bariér pre seniorov a telesne postihnutých.

Ponúkame:
- základná mzda: 1400€/mesiac
- preplácané nadčasy
- náhradné voľno za navyše odpracované hodiny (cca 3-4 dni mesiac)
- "cesťák" cca 150€/mesiac
- príplatok podľa stupňa odbornosť (od 50-200€/mesiac)

Požiadavky

- vyhláška §22
- zodpovednosť
- fyzická zdatnosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1400 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - stravná karta/finančný príspevok - firemné vozidlo - rôzne kurzy na zvyšovanie odbornosti na náklady firmy - možnosť náhradného voľna za odpracované hodiny navyše - vlastné parkovisko pred firmou - 13.plat - hradené ubytovanie - bezplatná požičovňa
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)