Ponuka práce > LOGISTICKÝ MANAŽÉR

LOGISTICKÝ MANAŽÉR

Náplň práce

Hľadáme skúseného LOGISTICKÉHO MANAŽÉRA z automotive prostredia, ktorý sa pozerá po nových výzvach.

Vašou náplňou práce bude:
- efektívna organizácia dodávok, manipuláciu, skladovania a prepravy tovaru (v spoločnosti, k zákazníkom)
- plánovanie a koordinácia pohybu tovaru v rámci skladu
- optimalizácia logistických operácií
- dohľad na distribúciu a dodávky výrobkov
- správa vozového parku spoločnosti
- riadenie a koordinácia zamestnancov logistiky

Požiadavky

- skúsenosti minimálne 3 roky na obdobnej pozícii v rámci logistiky (automotive/výrobná spoločnosť)
- angličtina na komunikatívnej úrovni B2
- skúsenosti so systémom SAP - výhoda
- people management - PODMIENKA

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trnava (Trnavský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 2500 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - služobný telefón, notebook - bonusy - ďalšie benefity Vám budú predstavené na pohovore
  • Miesto pracoviska: Dunajsk? streda