Ponuka práce > Nákupca

Nákupca

Náplň práce

- monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít,
- vyhľadávanie a kontaktovanie nových dodávateľov,
- participácia pri obchodných stretnutiach s existujúcimi a potenciálnymi dodávateľmi, analýzy cenových ponúk a iných požadovaných parametrov,
- príprava a spracovanie podkladov pre nákup a dovoz materiálu,
- vytváranie objednávok v systéme SAP,
- zaslanie objednávok a iná potrebná a vyžadovaná komunikácia s dodávateľom,
- príprava podkladov pre ročný plán a mesačné forecasty, podklady pre finančné oddelenie, podklady pre audity, podklady a reporty pre SOX,
- pravidelný reporting a príprava podkladov pre priameho nadriadeného,
- spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti a skupiny Silgan.

Požiadavky

- prax na pozícii nákupca,
- aktívna komunikácia v anglickom jazyku,
- SAP Warehouse Management (WM) - Mierne pokročilý.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 1700 EUR do 1700 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - flexibilný pracovný čas, - 13. a 14. mzda, - príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, - bohatý sociálny program (príspevky na športové a kultúrne podujatia, teambuildingy, Multisport karta, Mikulášsky a vianočný večierok, Cafetéria), - zabezpeč
  • Miesto pracoviska: Nov? Mesto nad V?hom