Ponuka práce > SAP Key User (HR/ HCM modul)

SAP Key User (HR/ HCM modul)

Náplň práce

Pracuješ ako SAP Key User a Tvojou doménou je HR (HCM) modul? Chcel by si využiť svoje skúsenosti u jedného z najlepších zamestnávateľov v oblasti retailu na našom trhu? Daj nám o sebe vedieť!

Tvojou náplňou práce bude:
- rozvoj personálnych IT systémov, digitalizácia a optimalizácia HR procesov, implementácia zmien a testing v rámci SAP HCM
- riešenie ticketov, vyhodnocovanie požiadaviek, set-up užívateľského rozhrania
- účasť na SAP HCM projektoch, prioritne v PT a PA moduloch, ale aj v PY a OM
- spolupráca s externým technickým SAP konzultantom
- spolupráca s IT tímom a mzdovým oddelením (podpora pri mzdovej uzávierke), technická podpora pre HR oddelenie

Požiadavky

Vhodný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- aspoň 2 roky skúseností na podobnej pozícií (vrátane part-time/ stáže) - podmienkou je focus na HR/HCM modul
- ovládať SAP HCM na úrovni kľúčového užívateľa, spolu s jeho modulmi PT, PA, PY a OM
- skúsenosti s implementačnými SAP projektami (počas všetkých fáz vrátane simulácii, testingu,...)
- pokročilá práca s Excelom (znalosť funkcií v prepojenosti na SAP)
- skúsenosti s akýmkoľvek ticketovacím toolom
- technický knowlidge - schopnosť identifikovať problém a naformulovať požiadavku pre externého SAP konzultanta, v ideálnom prípade navrhnúť v spolupráci s ním riešenie
- schopnosť plynule komunikovať v anglickom jazyku na úrovni aspoň B2 ALEBO v nemeckom jazyku na úrovni aspoň B2 v kombinácii s minimálne pasívnou angličtinou (cca B1- nutnosť porozumieť anglicky hovoriacim kolegom)

Výhodou sú:
- Znalosť SuccessFactors a XSS
- CSS, HTML
- PHP cripting skills
- skúsenosť s databázami

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2600 EUR do 2800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 25 dní dovolenky aj pre zamestnancov do 33 rokov - doplnkové dôchodkové pripoistenie 200€ ročne po odpracovaní jedného roka - možnosť pracovať z HO -cca 50/50 - stravné nad rámec zákona - pravidelné darčeky a oslava pracovných jubileí - flexibilný
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)