Ponuka práce > Technik údržby vstrekolisov

Technik údržby vstrekolisov

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme skúseného Technika údržby vstrekolisov, ktorého pracovnou náplňou bude najmä:

- Zabezpečenie bezporuchového chodu vstrekolisov a vykonávanie opráv v súlade s postupmi a procesmi údržby
- Komplexná starostlivosť o vstrekolisy DEMAG a ENGEL (oprava a zapájanie vyhrievacích telies a regulácie ohrevov)
- Pravidelná preventívna údržba, čistenie a opravy strojov a strojných zariadení
- Zisťovanie porúch a vykonávanie opráv podľa požiadaviek
- Montáž, zapájanie, inštalácia výrobných zariadení na rôznych oddeleniach výroby
- Riešenie technických problémov v spolupráci s inými oddeleniami

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

- Vzdelanie technického smeru v odbore elektrotechnik, odborná spôsobilosť § 22
- Skúsenosti s výrobou a údržbou sú podmienkou
- Skúsenosti s údržbou vstrekolisov Demag, Engel výhodou
- Samostatnosť, logické myslenie
- Záujem učiť sa novému
- Ochota pracovať na zmeny

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1600 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity: - Práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť s dlhoročným pôsobením na Slovensku - Príležitosť pre odborný rast - Zaujímavé platové ohodnotenie - Mesačný bonus, Vianočný bonus, dovolenkový bonus - Extra dni dovolenky, benefitná karta - Bez
  • Miesto pracoviska: Nitra