Ponuka práce > Servisný technik Gastrozariadenia

Servisný technik Gastrozariadenia

Náplň práce

- servisné opravy a diagnostika gastrozariadení, aktualizácie SW zariadení
- servisné opravy a diagnostika priemyselnej práčovníckej techniky
- zodpovednosť za servisný prípad
- inštalácie veľkokuchynských strojov a zariadení
- inštalácie priemyselných strojov pre práčovne
- servisné práce v teréne, práca si vyžaduje cestovanie

- pripájanie VTZ aj na iné média (voda, odpad, vzduch)
- práca s informačným systémom firmy
- technický audit VTZ

Požiadavky

- Servisný technik, samostatný elektrotechnik v zmysle § 22 vyhl. MPSVR SR Vyhláška č.
508/2009 Z. z. - podmienkou, vyššia kvalifikácia výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1690 EUR do 2890 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: + odmeny a bonusy + nástupný bonus 2000,- služobný automobil
  • Miesto pracoviska: ?ilina