Ponuka práce > Špecialista na zmluvnú dokumentáciu

Špecialista na zmluvnú dokumentáciu

Náplň práce

Ste detailne orientovaný/á a máte skúsenosti s prácou so zmluvami? Hľadáme osobu, ktorá sa stane kľúčovým hráčom v našom tíme a bude zodpovedná za hladký priebeh zmluvného procesu. Vašou úlohou bude:
- Spracovanie dodávateľských zmlúv
- Tvorba návrhov zmlúv a dodatkov pre jednotlivých dodávateľov
- Zhrnutie a vyhodnotenie pripomienok od dodávateľov
- Overovanie údajov zhotoviteľov v oficiálnych registroch
- Zabezpečenie registrácie všetkých zmlúv
- Sledovanie a evidovanie zmien v priebehu tvorby zmluvy
- Administrácia a archivácia zmlúv
- Dodržiavanie požiadaviek v oblasti kvality a BOZP

Požiadavky

Budúci zmluvný špecialista by mal spĺňať nasledovné požiadavky:
- Minimálne dvojročná prax v oblasti administratívy
- Ukončené stredoškolské/vysokoškolské vzdelanie (ideálne technického zamerania)
- Veľmi dobrá znalosť práce v programoch Excel a MS Word
- Osobnostné predpoklady, akými sú napríklad: spoľahlivosť, komunikatívnosť, systematickosť, dôvernosť
- Odhodlanie rozvíjať svoje zručnosti

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Administratíva,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity Vám budú predstavené priamo u klienta.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)