Ponuka práce > Vykonný riaditeľ

Vykonný riaditeľ

Náplň práce

- Operatívne riadenie procesov na jednotlivých oddeleniach vydavateľstva (obchodné oddelenie, redakcia, účtovníctvo, IT,...)
- Nastavovanie a implementácia nových procesov
- Kontrola činností na jednotlivých oddeleniach, dodržiavanie termínov plnenia úloh v požadovanej kvalite
- Vybudovanie novej redakcie, rozširovanie tímu
- Vytváranie dlhodobej stratégie spoločnosti
- Zodpovednosť za nákup – vyjednávanie s dodávateľmi
- Identifikácia obchodných príležitostí
- Udržiavanie vzťahov s kľúčovými zákazníkmi
- Sledovanie a kontrola rozpočtu na jednotlivých oddeleniach
- Posilňovanie firemnej vízie prostredníctvom motivácie, koučovania a vedenia tímu manažérov
- Komunikácia a spolupráca s konateľmi spoločnosti
- Iné operatívne činnosti

Požiadavky

- Ukončená VŠ
- Leadership
- inovatívnosť
- Skúsenosti s nastavením procesov
- Komunikatívnosť
- Rozhodnosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 3000 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Benefity budú predstavené na osobnom pohovore
  • Miesto pracoviska: Ko?ice (cel?)