Ponuka práce > Operátor výroby na linkách (v okolí KE)

Operátor výroby na linkách (v okolí KE)

Náplň práce

Hľadáš jednoduchú prácu vo výrobe v čistom prostredí?
Tak nám daj o sebe vedieť!

Tvojou náplňou práce bude:
- Výroba elektronických komponentov pre vozidlá - kamery, senzory a pod.
- Obsluha automatizovaných SMT liniek.
- Práca s dielmi používanými v elektronike.
- Zhodnotenie a vizuálna kontrola vyrobených dielov.
- Navolenie správneho programu a materiálu.
- Dodržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku podľa zásad 5S

Požiadavky

- Stredoškolské vzdelanie - maturita, alebo vyučenie
- Skúsenosti vo výrobnej spoločnosti
- Prax na SMT linkách výhodou
- Zmysel pre poriadok, čistotu a dodržiavanie pravidiel
- Pozícia vhodná aj pre absolventov technických odborov

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1100 EUR do 1300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Príspevok na cestovné - 13-ty plat - Kvartálne bonusy na základe výsledkov - Možnosť kariérneho postupu
  • Miesto pracoviska: Ko?ice-okolie