Ponuka práce > Nástojár - obrábač na klasických obrábacích strojoch a CNC strojoch

Nástojár - obrábač na klasických obrábacích strojoch a CNC strojoch

Náplň práce

Si skúsený CNCčkár? Práca s kovom ťa baví?
Tak hľadáme práve teba, nástrojára - obrábača na klasických obrábacích strojoch a CNC strojoch.

Tvojou náplňou práce bude:
- brúsenie rovinných plôch, rotačných plôch,
- vyrábať zložité súčiastky podľa dokumentácie,
- obsluha rovinnej brúsky a brúsky na guľato,
- práca na klasických obrábacích strojoch a CNC strojoch,
- preventívna údržba na pridelených strojoch.

Požiadavky

- minimálne výučný list so strojárskym zameraním,
- znalosť technickej dokumentácie, merania a technického kreslenia,
- znalosť programovania CNC - výhodou,
- prax aspoň 1 rok,
- ochota pracovať v trojzmennej prevádzke.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1100 EUR do 1400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - príspevok zamestnanca na stravu len 1€, - príspevok na dopravu podľa km, - príspevok na benefity 90€ / ročne, - vianočný balíček, mikulášske balíčky, - refferal bonus 100€, - odmena pri pracovnom a životnom výročí, - bonus po odpracovaní 1 roku v s
  • Miesto pracoviska: Spi?sk? Nov? Ves