Ponuka práce > Validačný technik

Validačný technik

Náplň práce

Baví Ťa testovanie riadiacich systémov? Nebojíš sa komunikovať v angličtine a si otvorený služobným cestám?

Náplň práce:
- testovanie správneho fungovania riadiaceho systému na plniacich a baliacich linkách (oblasť farmácie)
- návrh, vytváranie a implementácia nových testovacích postupov
- dokumentácia výsledkov testovania výkonu
- spolupráca s hardvérovými a softvérovými inžiniermi na medzinárodnej úrovni
- aktívna komunikácia so zákazníkmi v anglickom jazyku
- analýza problému zákazníka a podpora pri jeho riešení

Požiadavky

- vzdelanie v odbore elektrotechnika/automatizácia/mechatronika (prípadne elektronika/strojárstvo)
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na úrovni B1
- ochota cestovať (20-70% pracovného času)
- samostatnosť
- schopnosť manažovať malé úlohy

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - finančné bonusy v závislosti od hospodárskych výsledkov firmy a individuálnych výkonov - príspevok na šport, wellness a kultúru v hodnote 60€/rok - rekreačný poukaz v hodnote 275€/rok - 500€ za odporučenie nového zamestnanca - možnosť práce aj form
  • Miesto pracoviska: Tren??n