Ponuka práce > CNC programátor

CNC programátor

Náplň práce

- Tvorba programov na NC a CNC stroje, ktoré sa používajú v spoločnosti
- Tvorba programov na technológie, ktoré sám navrhuje, resp. na operácie predpísané iným technológom na realizáciu na NC a CNC stroje
- Správa vypracovaných programov na NC a CNC strojoch a ich úpravy, ich archiváciu v prostriedkoch nato určených
- Špecifikácia, výber a vystavenie podkladov na objednanie náradia a nástrojov na NC, CNC a klasické obrábacie stroje
- Stanovenie rezných podmienok na nástroje a náradie na produktívne obrábanie
- Vypracovávanie a udržiavanie zoraďovacích listov v požadovanom stave

Požiadavky

- Ukončené SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru (zameranie strojárstvo)
- Prax v danej oblasti min. 2 roky
- Skúsenosti v malosériovej výrobe
- Znalosť CAM systémov výhodou
- Silné technické myslenie

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Prešov (Prešovský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Bonus vyplatený v lete a v zime do výšky 1000€ - Strava zabezpečená zamestnávateľom vo vlastnom zariadení, cena lístka 0,88€ na deň. - Príspevok na nápoje - Príspevok na DDS
  • Miesto pracoviska: Humenn?