Ponuka práce > Technik údržby v Bratislave

Technik údržby v Bratislave

Náplň práce

Hľadáme technikov údržby priamo v Bratislave, môžeš byť aj absolvent s chuťou pracovať a nadobudnúť skúsenosti v údržbe strojov vo výrobe.

Náplň práce:
- údržba na strojných zariadeniach
- diagnostika chýb a následná oprava strojných zariadení
- vedenie technickej dokumentácie
- spolupráca pri špecifikácii a spravovaní náhradných dielov
- navrhovanie technických riešení vedúcich k efektívnejšiemu využitiu strojných zariadení z pohľadu úspory energií

Práca na 12 hod zmeny.

Požiadavky

- elektrotechnikcé vzdelanie výhodou
- skúsenosti s údržbou strojov vo výrobe
- samostatnosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 2000 EUR do 2500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - mesačné prémie do 15% - 13. a 14. mzda - pravidelné zvyšovanie základnej mzdy - ubytovanie - stravná karta/finančný príspevok - príspevok na nákup v podnikovej predajni - príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie - 3.pilier - odmena za odporúčan
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)