Ponuka práce > IAM Cloud Analyst

IAM Cloud Analyst

Náplň práce

Máš skúsenosti so správou databáz? Poznáš Active directory a zaujímajú ťa cloudy? Chceš byť súčasťou globálneho teamu? Pozri nižšie čo pre Teba máme:

Na pozícií budeš:
- Hodnotiť, odporúčať a udržiavať najvhodnejšie cloudové technológie a služby vrátane AWS a Microsoft Entra ID
- Analýzovať a implementovať riešenia PAM (Privileged Access Management)
Poskytovať (IGA) odbornosť v oblasti správy identít na efektívnu správu identít používateľov a prístupu v rámci celého podniku.

- Poskytovať členom tímu IAM OPS technické poradenstvo a mentorstvo v oblasti cloudu.

- Vytvárať a udržiavať technickú dokumentáciu, ako sú SOP, konštrukčné dokumenty, prevádzkové výkresy, manuály atď.

- Neustále vyhodnocovať a vylepšovať výkon, škálovateľnosť a spoľahlivosť infraštruktúry PAM/IGA.

Požiadavky

- Minimálne 3 roky relevantných praktických skúseností s podporou produkcie správy identity ideálne vo veľkých globálnych prostrediach s podporou viac ako 75 000 používateľov a globálne diverzifikované požiadavky na autentifikáciu aplikácií.

- Znalosť Windows Server 2016/2019/2022, ako aj klientskych operačných systémov Microsoft
- Odbornosť v Active Directory
- Odbornosť v oblasti správy privilegovaného prístupu (PAM) s CybeArk/Delinea

- Odborné znalosti v oblasti správy a správy identity (IGA) s ktorýmkoľvek z nasledujúcich poskytovateľov riešení: MIM, SailPoint, Identity, Okta, Omada Identity, Oracle Idenetity Management atď.
Odborné znalosti databáz s jedným z nasledujúcich: Microsoft SQL Server, databáza Oracle, MongoDB atď.

- Odbornosť v oblasti cloudu - MS Entra ID / AWS

- Skriptovacie schopnosti s PowerShell
výhodou
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni B2

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2500 EUR do 3300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity, ktoré spoločnosť ponúka: - 13.plat - Jazykové kurzy - Plne hradené stravné - Príspevky pri narodení dieťaťa, svadbe, narodenín
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)