Ponuka práce > Elektroúdržbár v strojárskej spoločnosti

Elektroúdržbár v strojárskej spoločnosti

Náplň práce

Maš skúsenosti s elektroúdržbou? Práca so strojmi ťa baví?
Tak hľadáme práve teba!

Tvojou náplňou práce bude:
- preventívna údržba na pridelených strojoch a zariadeniach podľa stanoveného plánu,
- bežná údržba strojoch a zariadeniach,
- podpora pre mechanika pri opravách na výrobných zariadeniach,
- technicka podpora pre projektové tímy,
- navrhovanie a realizácia technických riešení podľa požiadaviek, zaznamenávanie zmien v technickej dokumentácii,
- spolupracovať pri analýzach, anomálnych stavov,
- práca v SAPe (vyhľadávanie náhradných dielov),

Požiadavky

- minimálne výučný list s elektotechnickým zameraním,
- platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti elektrotechnickej vyhlášky podľa §21,
- prax v oblasti výhodou,
- skúsenti s programom SAP výhodou.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1100 EUR do 1300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - príspevok zamestnanca na stravu len 1€, - príspevok na dopravu podľa km, - príspevok na benefity 90€ / ročne, - vianočný balíček, mikulášske balíčky, - refferal bonus 100€, - odmena pri pracovnom a životnom výročí, - bonus po odpracovaní 1 roku v s
  • Miesto pracoviska: Spi?sk? Nov? Ves