Ponuka práce > Účtovník

Účtovník

Náplň práce

- Príprava a realizácia úhrad denne, účtovanie banky

- Kontrola a porovnanie saldokonta

- Príprava analýz a štatistík (ŠU) podľa požiadavky nadriadeného

- Dohľad nad evidenciou colných dokladov pri vývozoch

- Spracovanie pokladne, firemnej korešpondencie, elektronickej pošty a telefonických hovorov, cestovných príkazov

- Evidencia drobného majetku, archivácia dokumentov

- Organizovanie plynulého a bezproblémového chodu kancelárskych priestorov spoločnosti

Požiadavky

- VŠ vzdelanie – ekonomického smeru
- Výborná znalosť jednoduchého a podvojného účtovníctva s min. 2 ročnou praxou
- Skúsenosti s finančnými analýzami
- Anglický jazyk – mierne pokročilý
- MS Office: Excel - expert , Word, Outlook, Powerpoint,
- Práca v SAPe výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Príjemné pracovné prostredie - Príspevok na dopravu - 13 plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti - Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie - Dochádzkový bonus - Firemné akcie pre zamestnancov a ich deti - Vzdelávanie, školenia - Odmeňovani
  • Miesto pracoviska: Doln? Kub?n