Ponuka práce > Elektromechanik s vyhláškou §22

Elektromechanik s vyhláškou §22

Náplň práce

Máš skúsenosti s procesmi priemyselnej automatizácie a vyhlášku s §22? Nezľakneš sa komunikácie v angličtine?

Náplň práce:
- zodpovednosť za technický stav a prevádzku pohonov merania a regulácií na strojoch
- odstraňovanie vzniknutých porúch, analyzovať príčiny ich vzniku
- komunikácia so zahraničnými dodávateľmi
- úzka spolupráca s elektrikármi a kolegami z mechanickej údržby a výroby

Požiadavky

Podmienky:
- vzdelanie elektrotechnické alebo priemyselná automatizácia
- vyhlášky MPSVR č. 508/2009 Z. z. §22 - podmienkou
- anglický jazyk na úrovni B2 – komunikácia a dodávateľmi
- skúsenosť s procesmi priemyselnej automatizácie (meracie a regulačné procesy)

Výhody:
- preukaz na obsluhu VZV
- skúsenosti s prácou na projektoch

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - kvartálne bonusy - zamestnanecké výrobky - príspevky zo sociálneho fondu - vitamínové balíčky - príspevok do DDS
  • Miesto pracoviska: ?ilina