Ponuka práce > Account Manager- EMEA & LATAM

Account Manager- EMEA & LATAM

Náplň práce

Máš silnú orientáciu na zákazníka a rozumieč o čom je práca Account manažéra? Komunikuješ plynulo v Anglickom jazyku?

Máme pre výbornú pracovnú príležitosť v medzinárodnom prostredí kde tvojou úlohou bude:
- Priame ovplyvňovanie rastu výnosov spoločnosti
- Zodpovednosť za zverené portfólio klientov
- Budovanie vzťahov so zákazníkmi na globálnej úrovni - EMEA& LATAM
- Riešenie otázok a problémov zverených zákazníkov
- Administratívne činnosti- práca s internými systémami spoločnosti
- Komunikovať so zákazníkmi primárne v anglickom jazyku ( prostredníctvom telefonátov, emailov, videocallov, ale aj pracovných ciest)

Práca si občasne vyžaduje aj časovú flexibilitu.

Požiadavky

Hľadáme kandidáta ktorý:

- Má výborné komunikačné zručnost
- Ovláda Anglický jazyk - minimálne na úrovni C1
- Má skúsenosť so starostlivosťou o klientov
- Má predchádzajúce skúsenosti s B2B, F2F sales
- Ďalší jazyk- Nemčina, Francúzština, Španielčina, Taliančina- výhodou
- Je zameraný na výsledky

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 2000 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka zaujímavý balíček benefitov: - Nadštandardné preplácanie nadčasov - Doplatky do PN - Kazdočročné navyšovani miezd - Ročné bonusy - Možno Home officu
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)