Ponuka práce > Pošli svoj životopis a pracuj ako skladník v Hornej Ždani na jednu zmenu!

Pošli svoj životopis a pracuj ako skladník v Hornej Ždani na jednu zmenu!

Náplň práce

Vaša náplň práce bude:

- miesto výkonu práce: Horná Ždaňa
- manipulácia s tovarom
- spolupráca pri inventúre
- výdaj tovaru na základe rezervácií
- preberanie tovaru na základe dodacieho listu
- udržovanie čistoty na pracovisku

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:

- manuálna zručnosť
- zodpovednosť
- skúsenosti na obdobnej pozícií
- preukaz VZV (výhodou)

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Banska Bystrica (Banskobystrický kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 1000 EUR do 1150 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Benefity a mzdové podmienky: - dochádzkový bonus - osobnostné prémie - zamestnanecké zľavy - firemné akcie - práca v internom stave stabilnej spoločnosti - mzda najneskôr do 15. dňa v mesiaci Pre bližšie info volajte na: 0902 909 288.
  • Miesto pracoviska: ?iar nad Hronom