Ponuka práce > Daňový a Účtovný špecialista

Daňový a Účtovný špecialista

Náplň práce

Vyznáte sa v Slovenskej daňovej a účtovnej legislatíve? Ste schopný riešiť komplexné problémy a efektívne spolupracovať na ich zvládnutí? Nemáte problém odprezentovať svoje myšlienky v anglickom jazyku?

Vašou pracovnou náplňou bude:
- Spracovanie daňovej dokumentácie
- Vedenie tímu účtovníkov
- Zostavenie daňového reportingu
- Daňová optimalizácia spätá s daňovým plánovaním
- Prispôsobovanie daňovej stratégie
- Kontrola daňových a účtovných dokladov
- Spolupráca pri vyhotovovaní účtovných výkazov
- Komunikácia s úradmi

Požiadavky

- Predošlá skúsenosť na pozícii zaoberajúcej sa daňovou problematikou v trvaní 5 rokov
- Aspoň ročná skúsenosť s vedením ľudí
- Skvelá znalosť daňovej legislatívy
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni - B2/C1
- Znalosť medzinárodných štandardov finančného vykazovania (IFRS) ýhodou
- Dobrá znalosť práce v balíku MS office
- Schopnosť pracovať v tíme a nebáť sa prevziať zodpovednosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 2900 EUR do 3000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - bonus do 10% hrubej ročnej mzdy + každoročná valorizácia platov - služobný mobil a notebook - rozvojové vzdelávacie programy - kurzy anglického jazyka v rámci pracovnej doby, preplácané zamestnávateľom - zamestnanecké zľavy na služby dodávané zames
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)