Ponuka práce > Procurement Operations Manager

Procurement Operations Manager

Náplň práce

H+adáme šikovného človeka v oblasti procuremntu, ktorý sa nebojí nových výziev, je dynamický a flexibilný.

Ponúkame príležitosť, kde Tvojou úlohou bude:

- Zabezpečenie dostupnosti komponentov pre výrobných partnerov v prípade potreby - - Zodpovednosť za obstarávanie portfólia dodávateľov

- Zodpovednosť za zabezpečenie toho, aby dodávatelia a výrobní partneri dosahovali dohodnuté obchodné ukazovatele
- Aktívne vyhľadávanie príležitostí na neustále zlepšovanie procesov.

- Identifikovať príležitosti na zlepšenie procesov, plánovať a realizovať ich

- Dodržiavanie denného procesu nedostatkov
- Podporovať proces eskalácie u zákazníka

- Monitorovanie a meranie výkonnosti dodávateľa

Požiadavky

Ak:

- máš analytické myslenie
- vieš komunikovať verbálne aj písomne v anglickom jazyku
- si flexibilný a zodpovedný
- zvládneš MS OFFICE
- nestále hľadaš spôsoby na zlepšenie procesov

Tak neváhaj a pošli CV.

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 2000 EUR do 2200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Ponúkame širokú škálu benefitov: - sick days - wellness Friday - Bonus za dochádzku - Q odmenu
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)