Ponuka práce > Branding Specialist

Branding Specialist

Náplň práce

Do medzinárodnej spoločnosti hľadáme šikovného človeka , ktorému pojem branding nie je cudzí.

Na tejto pozícií budeš mať:

- Podieľanie sa na vývoji a implementácii komplexnej stratégie
- Úzka spolupráca medzi jednotlivými oddeleniami
- Tvorba obsahu a transkreácia globálnych aktív pre tlačové a digitálne platformy na podporu zvyšovania povedomia o značke, budovania značky a uvádzania nových produktov na trh

- Vykonávanie pravidelných prieskumov a analýz

Požiadavky

Vhodný kandidát:

- silnú motiváciu pre marketing
- silné komunikačné schopnosti
- vynikajúcu slovenčinu a angličtinu
- zmysel pre detail
- MS OFFICE

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Marketing, médiá a reklama,
  • Plat: Od 1600 EUR do 1750 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Ponúkneme Ti: - flexibilitu - 13. a 14. plat - Karierny rast - sick days - jazykové vzdelavanie a mnoho ďalších skvelých benefitov.
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)