Ponuka práce > Technik EHS

Technik EHS

Náplň práce

Máš skúsenosti na pozícii technika BOZP minimálne 2 roky a angličtinu na komunikatívnej úrovni?

Tvojou náplňou práce bude:
- implementácia legislatívnych a firemných požiadaviek v oblasti BOZP
- tvorba pracovných inštrukcií, smerníc a reportov
- plnenie požiadaviek a noriem pre EMS
- príprava a podpora pri vykonávaní auditov HSE a implementácia návrhov na zlepšovanie
- príprava dát a podpora pri interných a externých auditoch
- analyzovanie úrazov a rizikových situácií vo výrobe

Požiadavky

- min. 2 roky na pozícii Technik BOZP
- základná odborná príprava technika BOZP
- angličtina na komunikatívnej úrovni
- dobré komunikačné a prezentačné zručnosti

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1500 EUR do 1700 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 13. plat a 14. plat (letná odmena) - nástupný bonus 200Eur - variabilná zložka mzdy (max. 10% mzdy, po skúšobnej dobe) - príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie - príspevok pri životnom jubileu, narodení dieťaťa, svadbe - príspevok zo sociálneho
  • Miesto pracoviska: N?mestovo