Ponuka práce > Textílny technológ

Textílny technológ

Náplň práce

- Vývoj a testovanie textílnych prepravných obalov v spolupráci s konštruktérom.
- Optimalizácia výrobných procesov: analyzovanie a optimalizácia výrobných postupov na zabezpečenie efektívnej a kvalitnej produkcie.
- Kontrola kvality: dohľad nad kvalitou výrobkov a surovín počas celého výrobného procesu
- Poskytovanie technickej podpory pre výrobné oddelenia, riešenie technických problémov a návrh zlepšení.
- Vedenie technickej dokumentácie a záznamov o výrobkoch a procesoch
- Sledovanie nových trendov a technológií v oblasti textilu, účasť na výskumných projektoch a implementácia inovácií

Požiadavky

- Ukončené min. SŠ technického smeru
- Anglický jazyk - B1
- Skúsenosti na podobnej pozícií - výhodou
- Znalosť textilných materiálov

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Prešov (Prešovský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Benefity budú predstavené na osobnom stretnutí
  • Miesto pracoviska: Pre?ov