Ponuka práce > Správca siete - výrobná spoločnosť

Správca siete - výrobná spoločnosť

Náplň práce

- denná kontrola funkčnosti serverov
- kontrola sieťového pripojenia a rozhrania (kontrola funkčnosti pripojenia ISP)
- riadenie OS, MES a siete pre výrobné stroje
- inštalácia a poskytovanie softvéru MES na nových výrobných strojoch
- riadenie IT technológií v kanceláriách spoločnosti
- nákup IT zariadení
- príprava dokumentov a účasť na auditoch IATF
- facility management; tlačiarne, pracovné stanice, kabeláž, siete (LAN / WAN)
- správa mobilných zariadení z hľadiska hardvéru a softvéru
- riešenie požiadaviek našich užívateľov
- riešenie incidentov
- spolupráca na firemných projektoch

Požiadavky

- Manufacturing execution systems (MES) - Pokročilý
- Microsoft Windows - Pokročilý
- Database Management System (DBMS) - Pokročilý
- TCP/IP - Pokročilý
- Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
- IT bezpečnosť - Pokročilý
- Microsoft Windows Server 2016 - Pokročilý
- Správa sietí - Pokročilý

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Žilina (Žilinský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2200 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - zimný a letný bonus vo výške 55 % základnej mesačnej mzdy - ročný výrobný bonus 500 € - kvartálny bonus 30% základnej mesačnej mzdy - mesačný dochádzkový bonus 50€ - kredit na stravovaciu kartu v hodnote 5,85 € / 4 odpracované hodiny - narodeninová
  • Miesto pracoviska: ?ilina