Ponuka práce > C# Developer| Senior support

C# Developer| Senior support

Náplň práce

Máte skúsenosti s developmentom v rámci C# a SQL jazyka? Chcete byť súčasťou medzinárodného teamu? Baví Vás development a súčasne nemáte problém ani s poskytovaním určitej podpory aplikácii?

Vašou prácou bude:

- Návrh, vývoj, testovanie a údržba proprietárnych logistických aplikácií

- Vykonávať nasadzovanie aplikácií a prispievať k údržbe aplikácií

- Spolupráca s projektovými manažérmi a koncovými používateľmi na preskúmaní funkčných špecifikácií
- Vykonávanie revízií kódu

- Skúmanie, diagnostikovanie, odstraňovajte chýb aplikácií

- Poskytovanie 2. a 3. línie podpory pre aplikačné a súvisiace problémy

Požiadavky

- Znalosť C#
- Znalosť SQL jazyka
- Skúsenosti s administráciou Windows serverov
- Znalosť anglického jazyka na úrovni B2- písomná aj ústna komunikácia v medzinárodnom prostredí
- Znalosť Oracle serverov výhodou
- Znalosť technológií ako C++, C, ASP.Net Core, PL/SQL je výhodou

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2200 EUR do 3300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - variabilný bonus vo výše 15% hrubej ročnej mzdy - 50% Home Office - Cafeteria bonus system - 300 eurový benefit vo forme poukážok - 3x sick days za rok - 1x narodeninové voľno
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)