Ponuka práce > Sales asistent

Sales asistent

Náplň práce

Pracovná príležitosť pre kandidáta so záujmom dostať sa do pozadia salesového oddelenia a získať pracovné skúsenosti.
Ak máte motiváciu a plynule komunikujete anglicky určite nám pošlite svoj životopis!

Vašou náplňou práce na tejto pozícii bude:
- Úzka spolupráca s Key Account manažérom vo všetkých aspektoch zákazníckeho servisu
- Podpora key account manažéra od ponukovej fázy až po sériovú podporu
- Príprava kľúčových osobností a tvorba prezentácií
- Nezávislá zodpovednosť za interné udržiavanie cien, prijímanie objednávok, ich kontrolu a dokončenie objednávok počas sériovej fázy
- Úzka spolupráca s controllingom na centrálach a závodoch počas celého životného cyklu série
- Aktualizácia a údržba zákazníckych databáz
- Interné riadenie požiadaviek zákazníka, ako aj komunikácia s rôznymi kontaktnými osobami u zákazníka

Požiadavky

- vysokoškolské vzdelanie
- plynulá znalosť angličtiny (písomná aj ústna forma)
- znalosť francúzskeho jazyka je výhodou
- znalosť MS Office

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 1600 EUR do 1600 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - mesačný výkonnostný bonus - 13. plat - príspevok na cestovanie do práce - zvýhodnené stravovanie v rámci zamestnania - ďalšie benefity Vám budú predstavené na pracovnom pohovore priamo u zamestnávateľa
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)