Ponuka práce > Project Manager

Project Manager

Náplň práce

- Komplexné riadenie a administrácia pridelených medzinárodných projektov (plánovanie, rozvoj, koordinácia, analýza a vyhodnocovanie)
- Starostlivosť o zverené produktové portfólio
- Komunikácia s pobočkami
- Spolupráca s dodávateľmi externých služieb (grafika, obaly,...)
- Koordinácia úloh a komunikácia s ostatnými oddeleniami
- Spracovanie prezentácií a príslušnej dokumentácie

Požiadavky

- Ukončená VŠ technického zamerania
- Anglický jazyk - B2
- Flexibilnosť
- Organizovanosť
- Komunikatívnosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Strojárstvo,
  • Plat: Od 1800 EUR do 2100 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Mesačné prémie do 15% - 13. a 14. mzda podľa platnej Kolektívnej zmluvy - Pravidelná valorizácia (zvyšovanie) základnej mzdy podľa platnej KZ - Jazykové a odborné vzdelávanie - Stravné lístky nad rámec zákona - Príspevok na doplnkové dôchodkové poi
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)