Ponuka práce > Mzdový špecialista

Mzdový špecialista

Náplň práce

Si skúsený mzdový špecialista a ovládaš angličtinu slovom aj písmom? Práca s PC a mzdovým systémom ti nerobí problém? Ovládaš legislatívu mzdovej oblasti a sociálneho zabezpečenia?

Hlavnou náplňou práce:
- Pravidelné a včasné spracovanie miezd zamestnancov
- Výpočet mzdy zamestnancov, resp. spracovanie jednotlivých zložiek mzdy
- Štatistická a analytická činnosť v oblasti plánovania a čerpania miezd
- Zabezpečenie odmeňovania rôznych skupín zamestnancov
- Zabezpečenie výkazníctva a odvodových povinností v oblasti sociálneho zabezpečenia a daní
- Reporting na základe interných aj externých požiadaviek

Požiadavky

- Min. stredoškolské vzdelanie - ekonomické zameranie
- Minimálne 3 roky praxe na podobnej pozícii
- Anglický jazyk - aktívne (ústna a písomná forma)
- Práca s PC na veľmi dobrej úrovni (MS Office)
- Skúsenosti so mzdovým systémom
- Vedomosti o legislatíve v mzdovej oblasti, spracovania dochádzky a oblasti sociálneho zabezpečenia

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Plat: Od 1600 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - Garantovaný 13-ty plat - Ročný bonus na základe výsledkov (% ročnej mzdy) - Príspevok na cestovné - Zvýhodnené stravovanie - Pružná pracovná doba - Karta Multisport - Vernostný príspevok po každých 5tich odpracovaných rokoch - Dovolenka navyše po 3
  • Miesto pracoviska: Ko?ice-okolie