Ponuka práce > Technik údržby s §21

Technik údržby s §21

Náplň práce

Máš vyhlášku s §21 a základné počítačové znalosti? Si technický zdatný a práca na zmeny Ti nevadí?

Náplň práce:
- reagovať na anomálie strojov a zariadení a vykonať ich detailnú analýzu
- dodržiavať eskalačný plán
- podieľať sa na strategických projektoch
- odstránenie porúch stroja a ich zaznamenanie do EWO dokumentu
- dohľad nad vykonaním validácie po každom zásahu do stroja
- nastavovanie strojov dodržiavaním overených postupov
- odstránenie abnormality strojov

Požiadavky

- základné počítačové znalosti - Word, Excel
- stredoškolské vzdelanie - technického, strojného alebo elektronického zamerania
- vyhláška § 21 na spôsobilosť
- technické znalosti aspoň v jednej z oblastí: senzorika, pneumatika, pohony, mechanika, kamerové systémy
- kapacita na analýzy a rýchle technické pochopenie

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1200 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Spoločnosť ponúka mnoho skvelých benefitov, ktoré budú predstavené každému kandidátovi na osobnom pohovore.
  • Miesto pracoviska: Ko?ice-okolie