Ponuka práce > Key Account Manager pre oblasť onkológie (stredné a východné Slovensko)

Key Account Manager pre oblasť onkológie (stredné a východné Slovensko)

Náplň práce

Pre medzinárodnú farmaceutickú spoločnosť pôsobiacu na Slovensku, hľadáme Key Accont Managera so skúsenosťami v oblasti medicíny, pre región stredného a východného Slovenska.

Vašou náplňou práce bude:
- prioritne starostlivosť o kľúčových zákazníkov, budovanie dlhodobých vzťahov, ale aj akvizícia nových zákazníkov
- identifikácia príležitostí a kľúčových kontaktov v oblasti account managemetu, vytvorenie efektívnej siete
- identifikácia a predvídanie budúcich potrieb zákazníkov a poskytovanie riešení prostredníctvom mobilizácie interných zdrojov a zainteresovaných strán
- vypracúvanie, implementácia a monitoring obchodných plánov
- pretavovanie poznatkov o zákazníkoch do marketingových stratégií
- Podpora lídrov spoločnosti na národných a medzinárodných sympóziách a kongresoch

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
- VŠ vzdelanie v oblasti medicíny/farmácie/biológie alebo podobnej oblasti
- aspoň 3 roky skúseností s predajom
- odbornú prax v špecializovanej alebo klinickej oblasti - preferovaná je oblasť onkológie
- rozsiahle znalosti v oblasti ekonomiky zdravotníctva a zdravotnej starostlivosti, trendov a vývoja v oblasti medicíny
- inovatívne a strategické myslenie
- schopnosť plynule komunikovať v angličtine minimálne na úrovni B2

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Obchod a predaj,
  • Plat: Od 2800 EUR do 2800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - variabilný finančný bonus vyplácaný 3x ročne - služobné auto - mesačný príspevok k dôchodkovému sporeniu vo výške až 166€ - zdravotná starostlivosť nad rámec zákona - možnosť výberu balíku zdravotnej starostlivosti, ktorý bude hradený zamestnávateľ
  • Miesto pracoviska: Ko?ice-okolie