Ponuka práce > REFERENT FTL/LTL

REFERENT FTL/LTL

Náplň práce

HĽADÁME NOVÉHO KOLEGU/KOLEGYŇU pre nášho klienta, nadnárodnú špedičnú spoločnosť v Senci.
Ak máte skúsenosti ako špeditér s FTL a LTL určite neváhajte a reagujte na pracovnú ponku REFERENT.

Náplňou práce na tejto pozícii bude:
- koordinácia a dohľad nad realizovanými prepravami
- vyťažovanie vozidiel (FTL, LTL)
- príprava cenových ponúk, príprava podkladov pre tendre
- riešenie požiadaviek zákazníkov na špedičné zabezpečenie prepráv
- vyhľadávanie vhodných vozidiel na prepravu
- práca s databankami

Požiadavky

- prax na obdobnej pozícii minimálne 1 rok
- skúsenosti s FTL resp. LTL
- zodpovednosť, zmysel pre detail
- samostatnosť
- schopnosť pracovať v tíme
- znalosť MS Office vrátane Excelu

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 1600 EUR do 1800 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - mesačný výkonnostný bonus (300€) - 1 zmenná prevádzka (7:00 - 15:30) resp. možnosť dohody
  • Miesto pracoviska: Senec