Ponuka práce > Špeditér SENEC

Špeditér SENEC

Náplň práce

Nadnárodná špedičná spoločnosť v Senci hľadá k sebe skúseného kolegu na pozíciu špeditéra AED. Ak máte skúsenosti s administratívou v rámci dopravy, rezervovaním dopravy u externých prepravcov a raz za 5-6 týždňov by Vám vyhovovala poobedná zmena (16:00- 23:30) rada sa s Vami spojím!

Náplňou práce na tejto pozícii je:
- Plánovanie rozvozu expresných zásielok
- Práca v interných systémoch spoločnosti
- Komunikácia s dopravcami a zákazníkmi spoločnosti
- Riešenie operatívnych požiadaviek zákazníkov, príprava reportov
- Komunikácia so zákazníkmi a partnermi
- Identifikácia a riešenie nezrovnalostí
- Fakturácia
- komunikácia so zahraničnými pobočkami spoločnosti (AJ, alebo NJ)

Požiadavky

- skúsenosti na obdobnej pozícii (spolupráca s externými dopravcami)
- aktívna komunikácia v anglickom, alebo nemeckom jazyku
- schopnosť samostatnej a zodpovednej práce, ale zároveň tímový duch
- užívateľské zručnosti práce s počítačom
- ochota pracovať raz za 5-6 týždňov na poobednej zmene

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 1700 EUR do 1900 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - mesačný výkonnostný bonus (cca. 300 €) - možnosť kariérneho postupu
  • Miesto pracoviska: Senec