Ponuka práce > Nová pracovná príležitosť v Krušovciach! Manipulant s VZV na 3 alebo 4 zmeny!

Nová pracovná príležitosť v Krušovciach! Manipulant s VZV na 3 alebo 4 zmeny!

Náplň práce

- Miesto výkonu práce: Krušovce
- Manipulácia s odpadovým materiálom a hotovými výrobkami
- Vykonávanie činností súvisiacich so zberom, triedením, zhromažďovaním a vážením odpadu
- Vedenie príslušnej evidencie, organizovanie a príprava vývozov odpadu
- Obsluha vysokozdvižného vozíka a lisovacieho zariadenia
- Obsluha lisovacieho zariadenia na odpadový papier, polystyrén a fóliu
- Upratovanie podľa potreby, minimálne vždy pri výmene kontajnerov a počas víkendu
- Kontrola čistoty a technického stavu používaných obalov

Pre viac info volajte na: 0902 909 288.

Požiadavky

- ukončené SŠ vzdelanie ( SOU, SŠ, technické zameranie)
- spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- prax s VZV
- zodpovednosť
- ochota pracovať na 4 zmeny

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Plat: Od 1000 EUR do 1300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - mzda závisí od skúseností uchádzača - hodinová mzda - od 4,95€ + osobné ohodnotenie 1,14€/hod. - výkonnostný bonus od 100 -280€ - dochádzkový bonus 50€ - stravné lístky - zabezpečenie kurzu VZV - možnosť prechodu do interného stavu spoločnosti - m
  • Miesto pracoviska: Topo??any