Ponuka práce > Nová pracovná príležitosť pre Teamleadra do výroby!

Nová pracovná príležitosť pre Teamleadra do výroby!

Náplň práce

Čo bude Vašou náplňou práce na pozícií Teamleadra?

- Zaradenie pracovníkov na vstrekolisy podľa výrobného plánu,
- Každodenná komunikácia s operátormi z hľadiska kvality, pracovných postupov a všeobecných informácií a ich kontrola (dodržiavanie pracovného postupu, správnosť balenia, 5S )
- Zaškolovanie nových pracovníkov
- Dohľiadanie na dodržiavanie pracovnej disciplíny
- Kontrolovať dokumenty na výrobných linkách
- Zúčastňovať sa na schvaľovaní začiatku výroby
- Aktualizácia dokumentov (TRS, - Kontrolné listy spustenia procesu a.i.)
- Zabezpečovanie a správne zadelenie etikiet do výroby
- Zabezpečovať plnenie denného plánu výroby
- Spolupracovať s oddelením kvality na implementácii kontrolných opatrení

Požiadavky

- stredoškolské vzdelanie s maturitou
- prax na obdobnej pozícií
- organizačné zručnosti
- schopnosť riešiť konflikty
- ochota pracovať na tri zmeny
- komunikatívnosť
- záujem o dlhodobú prácu

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1300 EUR do 1400 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Základná mzda : 1300€/brutto + variabilná zložka mzdy - Mesačný bonus - Príspevok na prací prášok - Extra príspevok za prácu v noci - 3 dni dovolenky navyše - Polročné odmeny - Vianočná odmena - Prechod do interného stavu spoločnosti - Práca v
  • Miesto pracoviska: Nitra