Ponuka práce > Senior system engineer - VMware

Senior system engineer - VMware

Náplň práce

Baví ťa oblasť virtualizácie, serverových, storage alebo cloudových technológii ? Maš skúsenosti s administráciou VMware?

Tvojou náplňou práce bude:

- implementácia nových riešení a administrácia komponentov VMware vSphere, VMware NSX
- lifecycle management – patching ESXi, vCenter
- odborná podporu, inžinierske a konzultačné činnosti pre našich klientov
- rozvoj v oblasti cloudových a hybridných riešení
- komplexné enterprise riešenia pre našich klientov z oblasti bankovníctva a priemyslu

Požiadavky

Požiadavky:

- Technické vzdelanie s minimálne 4-ročnou praxou v oblasti ICT
- Znalosti s prevádzkou a troubleshootingom VMware vSphere komponentov
- Znalosť VMware NSX a VMware Aria výhodou
- Prehľad v technológiách VMware, Windows server a skúsenosti s hardeningom
- Skúsenosti s tvorením konceptov pre dátové centrá, rozhľad v trendoch a štandardoch

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Bratislava (Bratislavský kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 2900 EUR do 4000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - projektové odmeny - koncoročné odmeny odvíjajúce sa od hospodárskych výsledkov spoločnosti - 5 dní dovolenky naviac - 5 sickdays - Flexibilná pracovná doba s možnosťou výrazného home office - Platené certifikácie a možnosti vzdelávania - Vlastné pa
  • Miesto pracoviska: Bratislava (cel?)