Ponuka práce > Údržbár výroby s dopravou ZDARMA, nástup do KMEŇA

Údržbár výroby s dopravou ZDARMA, nástup do KMEŇA

Náplň práce

- schopnosť diagnostikovať a riešiť problémy a poruchy
- skúsenosti v oblasti mechaniky, pneumatiky, elektriky – výhodou
- znalosť technickej dokumentácie, znalosť porozumieť elektrickým a pneumatickým schémam

Požiadavky

- stredoškolské strojnícke alebo elektrotechnické vzdelanie, - uprednostňujeme uchádzačov s § 21 a viac v zmysle vyhlášky 508/2009 Z. z.
pneumatiky, elektriky – výhodou
- práca s PC (Word, Excel, Outlook, práca so súbormi)
- manuálna zručnosť, samostatnosť, časová flexibilita, zodpovednosť

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Trenčín (Treinčansky kraj)
  • Odvetvie: Výroba, priemysel a energetika,
  • Plat: Od 1282 EUR do 1500 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - 1282,00 - 1500,00 EUR/hod fixná mzda podľa skúsenosti) - výška variabilnej zložky jedo 214,00 EUR - 1,79 EUR nočný príplatok - 3,08 EUR sobota príplatok (86%) - 4,03 nedeľa príplatok (125%) - 4,00 EUR/ stravný lístok deň - Príspevok do Doplnkového
  • Miesto pracoviska: Tren??n