Ponuka práce > Špecialista náboru s anglickým jazykom

Špecialista náboru s anglickým jazykom

Náplň práce

Čo ťa čaká:

- Inzerovanie pracovných ponuk na pracovných portáloch a sociálnych sieťach
- Aktívne oslovovanie kandidátov prostredníctvom rôznych kanálov: inzercia, spolupráca s obecnými úradmi, školami, letáky, SMS kampane a iné
- Vyhľadávanie vhodných kandidátov v rámci Slovenského pracovného trhu
- Telefonická komunikácia s kandidátmi
- Komunikácia s recruiterom a "posúvanie" kandidátov do užších výberov
- Práca s firemnou databázou kandidátov

Nástup: IHNEĎ

Požiadavky

Koho hľadáme:

- Ak už máš predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícii, prípadne máš skúsenosť s prácou v call centre - pomôže Ti zvládať objem hovorov a napĺňať zadané KPIs
- Výborné komunikačne zručnosti - schopnosť efektívne komunikovať s kandidátmi z výrobného sektora ako aj administratívy
- Flexibilita, schopnosť rýchlo reagovať na zmeny, prispôsobiť sa a učiť sa novým veciam
- Motivácia pracovať v HR a v dynamickom agentúrnom prostredí
- Aktívna znalosť anglického jazyka je PODMIENKOU, znalosť ďalšieho cudzieho jazyka je výhodou (UJ, RJ)
- Vodičský preukaz a aktívne šoférovanie

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Prešov (Prešovský kraj)
  • Odvetvie: Personalistika a HR,
  • Plat: Od 1000 EUR do 1300 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Čo ponúkame: - Základná mzda vo výške 1000 Eur brutto (individuálne zváženie podľa seniority kandidáta) + mesačný bonus (viazaný na plnenie zadaných KPI) vo výške od 150Eur brutto (do max. 250Eur brutto) - Dni voľna navyše - Multisport karta - Mobil
  • Miesto pracoviska: Pre?ov