Cenník inzercie

123jobs.sk JE ON-LINE PRACOVNÍ PORTÁL ZVEŘEJŇUJÍCÍ AKTUÁLNÍ NABÍDKY VOLNÝCH PRACOVNÍCH POZIC ZAMĚSTNAVATELŮ.

ŠTART 30

1 inzerát
INZERCIA JEDNEJ PRACOVNEJ PONUKY NA PRACOVNOM PORTÁLE 123jobs.sk. INZEROVANÁ PONUKA SA ZOBRAZUJE VO VAMI VYBRANOM OBORE A REGIÓNE. PRACOVNÚ PONUKU NAVYŠE ZOBRAZÍME NA SOCIÁLNEJ SIETI FACEBOOK. PRAVIDLÁ INZERCIE ZADARMO SA RIADI OBCHODNÝMI PODMIENKAMI PREVÁDZKOVATEĽA. INZERCIA PONUKY JE ZVEREJNENÁ IHNEĎ A JE ZOBRAZOVANÁ PO DOBU 30 DNÍ.
ZADARMO
na 30 dní
Objednať

ŠTART 60

1 inzerát
INZERCIA JEDNEJ PRACOVNEJ PONUKY NA PRACOVNOM PORTÁLE 123jobs.sk. INZEROVANÁ PONUKA SA ZOBRAZUJE VO VAMI VYBRANOM OBORE A REGIÓNE. PRACOVNÚ PONUKU NAVYŠE ZOBRAZÍME NA SOCIÁLNEJ SIETI FACEBOOK. PRAVIDLÁ INZERCIE ZADARMO SA RIADI OBCHODNÝMI PODMIENKAMI PREVÁDZKOVATEĽA. INZERCIA PONUKY JE ZVEREJNENÁ IHNEĎ A JE ZOBRAZOVANÁ PO DOBU 60 DNÍ.
ZADARMO
na 60 dní
Objednať

ŠTART 30

1 inzerát
INZERCIA JEDNEJ PRACOVNEJ PONUKY NA PRACOVNOM PORTÁLE 123jobs.sk. INZEROVANÁ PONUKA SA ZOBRAZUJE VO VAMI VYBRANOM OBORE A REGIÓNE. PRACOVNÚ PONUKU NAVYŠE ZOBRAZÍME NA SOCIÁLNEJ SIETI FACEBOOK. INZERCIA PONUKY JE ZVEREJNENÁ IHNEĎ A JE ZOBRAZOVANÁ PO DOBU 30 DNÍ.
59 €
na 30 dní
Objednať

ŠTART 60

1 INZERÁT
INZERCIA JEDNEJ PRACOVNEJ PONUKY NA PRACOVNOM PORTÁLE 123jobs.sk. INZEROVANÁ PONUKA SA ZOBRAZUJE VO VAMI VYBRANOM OBORE A REGIÓNE. PRACOVNÚ PONUKU NAVYŠE ZOBRAZÍME NA SOCIÁLNEJ SIETI FACEBOOK. INZERCIA PONUKY JE ZVEREJNENÁ IHNEĎ A JE ZOBRAZOVANÁ PO DOBU 60 DNÍ.
79 €
na 60 dní
Objednať

PROFI 360

∞ inzerátov
ROČNÁ NEOBMEDZENÁ INZERCIA PRACOVNÝCH PONUOK NA PRACOVNOM PORTÁLE 123jobs.sk. INZEROVANÉ PONUKY SA ZOBRAZUJÚ VO VAMI VYBRANOM OBORE A REGIÓNE. VAŠE PRACOVNÉ PONUKY NAVYŠE ZOBRAZÍME NA SOCIÁLNEJ SIETI FACEBOOK. POČET INZERCIE PONUOK JE NEOBMEDZENÝ, ZVEREJNENÝ IHNEĎ A JE ZOBRAZOVANÝ PO DOBU 360 DNÍ.
499 €
na 360 dní
Objednať

PROFI 360+

∞ inzerátů
ROČNÁ NEOBMEDZENÁ INZERCIA PRACOVNÝCH PONUOK NA PRACOVNOM PORTÁLE 123jobs.sk. DENNÉ TOPOVANIE INZERCIE. INZEROVANÉ PONUKY SA ZOBRAZUJÚ VO VAMI VYBRANOM OBORE A REGIÓNE. VAŠE PRACOVNÉ PONUKY NAVYŠE ZOBRAZÍME NA SOCIÁLNEJ SIETI FACEBOOK. POČET INZERCIE PONUOK JE NEOBMEDZENÝ, ZVEREJNENÝ IHNEĎ, TOPOVANÝ A ZOBRAZOVANÝ PO DOBU 360 DNÍ.
599 €
na 360 dní
Objednať

BANNERY

-
REKLAMNÉ BANNERY NA NAŠOM PRACOVNOM PORTÁLE 123jobs.sk VO FORMÁTE 300x250px a 728x90px. ZOBRAZENÍM REKLAMNÝCH BANNEROV NA VAŠE SLUŽBY ALEBO PRODUKTY V NÁHĽADOCH A VÝPISOCH INZERCIE OSLOVTE SVOJICH POTENCIONÁLNYCH ZÁKAZNÍKOV. UŠETRITE AŽ 90 % SVOJICH NÁKLADOV NA REKLAMU. VÝHODNÁ CENA SETU BANNEROV UŽ OD 99€ / 30 DNÍ.