Ponuka práce > Práca hneď po lete! To znie fajn, čo povieš? Telefonická podpora s angličtinou aj pre absolventov (Od 1190EUR/mesiac!)

Práca hneď po lete! To znie fajn, čo povieš? Telefonická podpora s angličtinou aj pre absolventov (Od 1190EUR/mesiac!)

Náplň práce

Predstav si, že pred dôležitým online meetingom zistíš, že ti nefunguje wi-fi. Čo urobíš? Ak máš aspoň predstavu o tom, ako by si postupoval - máme pre Teba prácu, kde Ti za klientskú podporu veľmi pekne zaplatia! ;)

Pre nášho TOP klienta so sídlom v KE hľadáme do tímu šikovných speakerov so základmi technických znalostí ohľadom internetu či TV.

Tvojou úlohou bude:
- riešiť telefonické požiadavky klientov v oblasti internetových, TV a telekomunikačných služieb, VÝHRADNE prichádzajúce hovory (žiadna ponuka služieb)
- komunikovať LEN v AJ, min. B2 je nevyhnutnosť
- vytvárať pre klienta príjemný prvý kontakt a prispeješ tak k budovaniu vzťahov s klientom

Všetko Ťa doučia priamo v spoločnosti nášho klienta počas prvých troch mesiacov pracovného pomeru, kedy Ti zároveň už beží základná mzda min.1190EUR ;). Po štyroch mesiacoch pracovného pomeru je možnosť podiskutovať aj o HomeOffice :). Všetko závisí od Tvojej šikovnosti a výkonu.

Požiadavky

- plynulá komunikácia v anglickom jazyku
- ochota pracovať na popoludňajších zmenách (nie je potrebné skoro vstávať :) )
- proklientská orientácia a flexibilita

Ďalšie informácie

- CV posielať prosím v angličtine
- výberový proces prebieha online
- pozícia vhodná aj pre uchádzačov z oblasti gastro, či cestovný ruch

Informácie o pozícii

  • Adecco
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Administratíva, Informačné technológie, Technické profesie, Telekomunikácie, Zákaznícky servis,
  • Požadované jazyky: anglický jazyk min. B2 úroveň
  • Plat: 1190
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: - bonusy a príplatky do výšky 500€ - pracovná zmluva na neurčito od 1. dňa - možnosť kariérneho rastu - kvalitné úvodné zaškolenie hradené spoločnosťou - na konci zmeny v nočných hodinách Ti spoločnosť porieši odvoz domov (zdarma taxík po 22:30) - rô
  • Vhodné pre: absolventov