Ponuka práce > Chyžná,chyžný,umývač riadu v Grécku-Rodos, práca na 7 mesiacov

Chyžná,chyžný,umývač riadu v Grécku-Rodos, práca na 7 mesiacov

Náplň práce

-Vykonávanie dohodnutých upratovacích činností (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet)
-Zabezpečovanie čistoty na izbách a v ostatných priestoroch
-Dodržiavanie hygienických štandardov
-Výmena a dopĺňanie hygienických potrieb
-Prijímanie a vydávanie posteľnej bielizne, uterákov a prestieraní do práčovne
-Niektoré ďalšie činnosti podľa potreby

Požiadavky

Priateľská povaha,dôkladnosť a zmysel pre poriadok

Informácie o pozícii

  • Arfaras Art cleaning services
  • Zahraničie
  • Odvetvie: Gastronomia a hotelierstvo, Služby,
  • Požadované vzdelanie: Nezáleží
  • Požadované jazyky: minimální jazyková úroveň
  • Plat: od 950 euro
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Zabezpečená strava a ubytovanie zdarma, vyzdvihnutie z letiska, odborný prípravný kurz, pracovná uniforma, pracovná zmluva, zdravotné poistenie, otvorenie bankového účtu, práca na 7 mesiacov, príplatky za nadčasy 5,-euro/hodina, bonus na konci sezóny
  • Vhodné pre: aj pre páry
  • Miesto pracoviska: Grécko - slnečný ostrov Rodos