Ponuka práce > Hľadáme GAZDINÚ (kuchárka/chyžná)

Hľadáme GAZDINÚ (kuchárka/chyžná)

Náplň práce

Hľadám do útulného, rodinného penziónu v Tatranskej Lomnici, posilu.

Sme príjemný kolektív, malý penzión ,kde hľadáme šikovnú GAZDINKU, ktorá rada varí a nebojí sa navariť zopár jednoduchých jedál, (ktoré bežne varíme doma ) pre ubytovaných hostí s polpenziou.

PRÍPADNE ak nemáte záujem o TTP , vieme sa dohodnúť formou BRIGÁDY, osoba ktorá si chce privyrobiť.
Nemáme konkrétnu predstavu o osobe, môže to byť žena / mladšia či staršia osoba , kľudne aj dôchodca.

PRAX nie je NUTNÁ, stačí len rád variť.
-Príprava raňajok pre ubytovaných hostí - práca spočíva v príprave jednoduchých jedál, kde sa podávajú syrové, šunkové a salámové nárezy, ovocie, zelenina, jogurty cereálie, pečivo a z teplých jedál najmä volské oká, praženice, párky

- Príprava večerí z pár jednoduchých jedál, pre ubytovaných hostí, ktoré sa každý týždeň opakujú

- Náplň práce nespočíva iba v jednoduchom varení ale taktiež aj sa zapojiť do upratovacej činnosti v priebehu dňa na pár hodín

Dôležitá podmienka aby osoba bola z blízkej oblasti Tatranskej Lomnice, aby ( POPRAD, KEŽMAROK a okolie ) nemala problém s dochádzaním.

Všetky bližšie informácie vysvetlím na osobnom stretnutí aj finančne ohodnotenie.

Požiadavky

Nie je potrebné mať s prácou skúsenosť.
Stačí sa chcieť učiť a rád pracovať na sebe.

Ponúkame

Zamestnanecké výhody, benefity:

-počas celého dňa máte zabezpečenú stravu aj nápoje koľko len chcete.
-dostanete finančný bonus k narodeninám!
-Plus koncoročné finančné odmeny!
-Plus nefinančné darčeky, ktoré určite potešia

Mzdové podmienky :
920 - 1 200 EUR/mesiac
-Mzda: 4.7€ / hodina v čistom! Po pár mesiacoch osvedčenia sa, zvýšenie mzdy! -Mzda počas večerného varenia: 5,5€ / hodina v čistom! Dokopy mzda vo výške podľa sezóny a odpracovaných hodín: najmenej 930€ až 1200€ v čistom!

Informácie o pozícii

  • CÉDER s.r.o.
  • Prešov (Prešovský kraj)
  • Odvetvie: Cestovný ruch, Gastronomia a hotelierstvo,
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: -počas celého dňa máte zabezpečenú stravu aj nápoje koľko len chcete. -dostanete finančný bonus k narodeninám! -Plus koncoročné finančné odmeny! -Plus nefinančné darčeky, ktoré určite potešia.
  • Vhodné pre: Nemáme konkrétnu predstavu o osobe, môže to byť žena / mladšia či staršia osoba , kľudne aj dôchodca.
  • Miesto pracoviska: Tatranská Lomnica