Ponuka práce > šofér nákladného auta s HR

šofér nákladného auta s HR

Náplň práce

Prijmeme vodiča na nákladné vozidlo 12ton - s hydraulickou rukou + prives 10 ton na prepravu stavebného paletového materiálu.
miesto vykonu prace je Hurbanovo. Pracovna doba je od Pond.- Piat. 7,30-16h. Vodič musí mať platné všetky doklady (vodičský preukaz skupiny C,/E/ KKV, /tachografová karta vodiča,*/ platné psychotesty a zdravotnú spôsobilosť vodiča). Pravidelná mesačná mzda. Volať len vážni záujemcovia.Čista mzda 1200 eur/mes. Nástup ihned.
KONT: szabozs042@gmail.com
tel. 0918665622

Požiadavky

Informácie o pozícii

  • ceg investment a s
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Doprava, špedícia a logistika,
  • Požadované vzdelanie: Bez maturity
  • Požadované jazyky: HU, SK
  • Plat: 1200
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: hurbanovo