Ponuka práce > HLAVNÝ ÚČTOVNÍK

HLAVNÝ ÚČTOVNÍK

Náplň práce

- Komplexné vedenie podvojného účtovníctva
- Kontrola účtovných operácií na základe platnej legislatívy a štandardov
- Spracovanie DPH, kontrolných a súhrnných výkazov
- Spracovanie dane z príjmu právnických osôb, daň z nehnuteľnosti
- Spracovanie účtovných uzávierok
- Príprava podkladov a výkazov pre potreby auditu a daňového poradenstva,
inštitúcie štátnej správy
- Komunikácia s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy

Požiadavky

Požadované vzdelanie – stredoškolské, vysokoškolské I., II. stupňa ekonomického zamerania
Počet rokov praxe: - min. 3 roky praxe v oblasti podvojného účtovníctva

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word – pokročilý
Program SAP- výhodou

Vodičský preukaz sk.B

Informácie o pozícii

  • Lesy SR š.p., organizačná zložka OZ Tribeč
  • Nitra (Nitriansky kraj)
  • Odvetvie: Bankovníctvo a finančné služby,
  • Požadované vzdelanie: S maturitou
  • Plat: Základná mzda sa pohybuje v rozmedzí od 1307,-€ do 1623 ,- €, v závislosti od rozsahu splnenia požiadavky zamestnanca na prax. + mesačné a ročné prémie
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: rovnošata, služobný mobil, príspevky na rekreácie podľa kolektívnej zmluvy a sociálneho fondu, šport, kultúru, dopravu do zamestnania, príspevok do III. piliera, odmeny pri pracovnom a životnom jubileu, podľa výsledkov podniku 13. a 14. mzda, 5 dní d
  • Miesto pracoviska: Topoľčianky