Ponuka práce > Digital Marketing Sales Representative - práca v Krakove

Digital Marketing Sales Representative - práca v Krakove

Náplň práce

Naším klientom je pôvodom americká spoločnosť, ktorá v rámci svojej poľskej pobočky pracuje pre známy celosvetový vyhľadávač. Globálne zamestnáva niečo vyše 60 tisíc zamestnancov. Je jedným z najväčších globálnych inovátorov technológií a služieb v oblasti CX (customer experience) pre komplexné digitálne riešenia.

Tvojou úlohou bude poskytovať konzultácie zákazníkom nášho klienta v oblasti online reklamy, konkrétne klientom, ktorí používajú reklamný nástroj Google Ads. Budeš pracovať priamo s klientom na jeho Google Ads účte tak, aby si pochopil jeho produkty, dokázal analyzovať jeho kampane a zvýšil mu tak ROI ( návratnosť z investície ). Staneš sa jeho Account Managerom na čo najmenej 3 mesiace, kde sa budete spoločne snažiť nájsť cieľ v implementácií ďalších možnosti, ktoré Google Ads ponúka.

Náplň práce

Telefonický a emailový kontakt s klientom
Analýza marketingových kampaní Google Ads
Práca s existujúcimi zákazníkmi v rámci vlastného priradeného portfólia
Optimalizácia marketingových kampaní Google Ads
Mesačné a kvartálne plány = dôraz na KPI’s a ciele
Realizácia a plnenie predajných plánov
Snaha nachádzať s klientom nové riešenia, ktoré mu prinesú požadované efekty, ktoré očakáva od svojej Google Ads kampane = implementácia rôznych výkonnostných stratégií
Budovanie vzťahov s klientmi
Spolupráca s ostatnými oddeleniami na riešení problémov Vašich zákazníkov
Účasť na produktových školeniach

Požiadavky

Požiadavky

Slovenský jazyk (native speaker)
Anglický jazyk na B2 úrovni
Minimálne stredoškolské vzdelanie
Dobrá organizácia práce
Dobré komunikačné schopnosti
Dôraz na plnenie predajných plánov
Rýchla adaptácia zmien
Analytické a kreatívne myslenie
Základná znalosť digitálneho marketingu
Predchádzajúce skúsenosti s Google Ads budú veľkou výhodou, ale nie sú podmienkou

Ponúkame

Benefity

Pracovný pomer na základe pracovnej zmluvy = prvá zmluva je tri mesiace
Hybridný model práce (3+2)
Kvartálne prémie
Relokačný balíček = bonus k prvej výplate vo výške 450 Eur
Pružná pracovná doba
Multikulturálne pracovné prostredie = 17 rôznych národnosti
Mesačné produktové školenie, ktoré ťa oboznámi s produktom Google Ads
Jazykové kurzy
Program pre kurzy a štúdium súvisiace s predajom a anglickým jazykom (rozpočet 1250 Eur ročne)
Súkromná zdravotná starostlivosť = rozšírená o očnú a zubnú starostlivosť
Karta Multisport
Inovatívne kancelárske priestory

Informácie o pozícii

  • Ahoy Career
  • Zahraničie
  • Odvetvie: Marketing, médiá a reklama,
  • Požadované vzdelanie:
  • Požadované jazyky: slovenský, anglický
  • Plat: 1900€
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Vhodné pre: absolventov
  • Miesto pracoviska: Krakov, Poľsko