Ponuka práce > Customer Service Representative - práca v slnečnom Grécku so slovenským jazykom

Customer Service Representative - práca v slnečnom Grécku so slovenským jazykom

Náplň práce

Naším klientom je americká spoločnosť, ktorá spolupracuje so známymi svetovými firmami a zamestnáva niečo vyše 60 000 ľudí po celom svete. Spoločnosť je jedným z najväčších svetových inovátorov technológií CX (customer experience) a služieb pre komplexné digitálne riešenia.

Ako odborník na služby zákazníkom budete riešiť problémy zákazníkov, skôr ako postúpia na ďalšiu úroveň. Či už ide o rýchle získavanie odpovedí pre zákazníkov, konzultácie o produktoch so súcitom alebo riešenie ich problémov s úsmevom, budete rozdielom medzi ich zákazníckou skúsenosťou, ktorá je len priemerná alebo výnimočná.

Náplň práce

Telefonická komunikácia so zákazníkom
Pomoc pri riešení problémov zákazníkov
Budete prvým kontaktným bodom pre prvotriednych ubytovacích partnerov na svete pri riešení základných otázok a dotazov, ako sú úpravy izieb, ceny a dostupnosť
Zabezpečenie vysokej úrovne partnerských služieb a pozitívnych skúseností zákazníkov

Požiadavky

Požiadavky

Slovenský jazyk = native
Anglický jazyk na čo najmenej B2 úrovni
Minimálne stredoškolské vzdelanie
Predchádzajúce skúsenosti s podporou zákazníkov v trvaní aspoň pol roka
Bežné počítačové zručnosti
Flexibilita – v sezónnom období je predĺžený pracovný čas a dve zmeny (ranná a popoludnajšia)

Ponúkame

Benefity

Spolupráca na základe pracovnej zmluvy
Možnosť získať bonusy na základe výkonu
13. a 14. plat
Relokačný balík
Súkromné zdravotné poistenie
Extra platená dovolenka
Stravenky
Plne hradené školenia
Možnosť ďalšieho kariérneho rastu

Informácie o pozícii

  • Ahoy Career
  • Zahraničie
  • Odvetvie: Služby,
  • Požadované jazyky: slovenský, anglický
  • Plat: 1300€ mesačne + bonusy
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Miesto pracoviska: Atény, Grécko