Ponuka práce > IT Technik

IT Technik

Náplň práce

- Riešenie hardvérových a softvérových problémov, siete MS Windows
- Inštalácia a správa sieťových prvkov LAN/WAN,
- Inštalácia a konfigurácia počítačov, severov a periférií u užívateľov,
- Komunikácia s užívateľmi (vzdialená, aj lokálna podpora)

Požiadavky

Hľadáme kandidáta so skúsenosťami na podobnej pozícii, ideálne vo výrobnej spoločnosti.

Požiadavky:
- dobrá orientácia v „sieťarine“ (router, switch, IP/MAC káblovanie, firewall, zapojenia protokoly, SSH)
- Hardware - server, komponenty, všeobecný prehľad (CPU, GPU, HDD, NAS, RAID)
- Pokročilé ovládanie Windows, Windows server
- MS Office 365 - pokročilý
- Anglický jazyk - pokročilá úroveň
- ITIL certifikácia resp. skúsenosť s prácou na projektoch výhodou
- Znalosť SAP - výhodou
- Samostatnosť v technickej oblasti
- Schopnosť narhovať a implementovať riešenia technických problémov
- Dobré komunikačné zručnosti – úzky kontakt s užívateľmi a internými klientmi
- Zodpovednosť, samostatnosť, proaktívny prístup

Informácie o pozícii

  • Grafton Recruitment SK
  • Košice (Košický kraj)
  • Odvetvie: Informačné technológie,
  • Plat: Od 1300 EUR do 2000 EUR
  • Typ pracovného pomeru: Plný úväzok
  • Benefity: Finálna výška mzdy je závislá na skúsenostiach konkrétneho kandidáta. Benefity budú prezentované vybraným kandidátom na pohovore.
  • Miesto pracoviska: Ko?ice-okolie